go_back_alt
פירוט המוצר

טיול מאורגן 10 ימים בדרום אפריקה

דרום אפריקה: טיול מאורגן 10 ימים כולל הספארי בקרוגר, החל מ-$1,495 לאדם

אין לנו כרגע בדיוק את מה שחיפשת
לא לדאוג, יש עוד המון במיוחד בשבילך
לא לדאוג, יש עוד המון במיוחד בשבילך
  • מחיר באליגם 1495 $
2 טיול מאורגן 10 ימים בדרום אפריקה
3 טיול מאורגן 10 ימים בדרום אפריקה
4 טיול מאורגן 10 ימים בדרום אפריקה
5 טיול מאורגן 10 ימים בדרום אפריקה
6 טיול מאורגן 10 ימים בדרום אפריקה
7 טיול מאורגן 10 ימים בדרום אפריקה
1 טיול מאורגן 10 ימים בדרום אפריקה

טיול מאורגן 10 ימים בדרום אפריקה

דרום אפריקה: טיול מאורגן 10 ימים כולל הספארי בקרוגר, החל מ-$1,495 לאדם
בחרו מהאופציות הבאות
מ- 1,495 $
משוקלל לאדם
אזל המלאי
טיסות אל על וטיסות פנים • מלונות ע"ב ארוחת בוקר ו-4 ארוחות נוספות • סיורים מודרכים
עד 12 תשלומים ללא ריבית*
תיאור העסקה
חופשה מאורגנת בדרום אפריקה - ספארי בשמורת קרוגר, קייפטאון, כף התקווה הטובה, מערת הנטיפים קנגו, שייט בלגונת נייזנה, יוהנסבורג, יער הצסיסיקמה, חלון האלוהים, ביקור במושבת פינגווינים ועוד.

מה המחיר כולל?
  • טיסות אל על סדירות ישירות במסלול ת"א - יוהנסבורג - ת"א
  • כולל מסי נמל, תוספת דלק והיטלי ביטחון המעודכנים נכון למועד הפרסום
  • בתי מלון מדרגה ראשונה
  • טיסות פנים כמפורט במסלול הטיול
  • כלכלה: לינה וארוחת בוקר ו-4 ארוחות נוספות
  • סיורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול הטיול
  • אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע תכניות הטיול והעברות
  • טיפים לנותני השירותים בחו"ל
  • מדריך ישראלי מקצועי מצוות מדריכי "כרמל תיירות" 
פרטים על הטיסות שלכם:
חברת תעופה אל על 
כולל מזוודה עד 23 ק"ג 
תל אביב - יוהנסבורג - תל אביב 
28.2-7.3
הלוך: המראה: 06:50, נחיתה: 15:30
חזור: המראה: 21:45, נחיתה: 06:30
20-28.3 | 10-18.4
הלוך: המראה: 05:50, נחיתה: 14:30
חזור: המראה: 21:45, נחיתה: 06:30
שעות הטיסות נתונות לשינוי 

מסלול הטיול:
גביע העולם בכדורגל שנערך בדרום אפריקה ב 2010 הראה לנו שדרום אפריקה אינה מה שרובנו חושבים. מוזר לחשוב אבל הדרום אפריקאים הינם עשירים – עושרה של דרום אפריקה מחזק אט אט את כוחה של מדינה שתמיד היתה כ"מוקצה". השינוי במדינה זו רק החל ועשרות שנות שלטון האפרטהייד של "גזע הלבנים" שעשק את הרוב השחור במדינה נמוג ופתח פתח ועתיד טוב יותר למינוף המדינה ופיתוחה. מנדלה – "מנהיג החופש" שישב בכלא עשרות שנים בשל "חטאו" לשאיפה לצדק הפך בין רגע לסמל של עשרות מיליוני תושבים צמאי צדק וחירות. לא סתם הסינים "כובשים" את דרום אפריקה והיבשת בכלל וקונים חברות דרום אפריקאיות ונכסי אדמה ותעשיות, העושר והמחצבים הקיימים במדינה הינם פי כמה וכמה מונים לאלו הנמצאים בסין. הנוף העשיר במדינה וסמליו שאחד מהם "הר השולחן" בקייפטאון זה עתה נבחר לאחד מפלאי עולם – ו"חלון האלוהים" אותה תצפית ששמה רק יכול להעלות לנו אסוציאציות לגביי הנוף המדהים הנשקף באזור זה – התצורות הגאולוגיות המושלמות שהטבע יצר. עולם החיות והטבע בשמורות הפרטיות והסיורים בתוך השמורות עם הפקחים ורכביי השטח שייתכן ומאחורי הסבך מסתתר אריה או פנתר או ג'ירפה משקיפה ממעל...
 
יום 1: ת"א – יוהנסבורג (Johannesburg)- קייפטאון (Cape Town)
ניפגש בשדה התעופה לטיסת אל על ישירה ליוהנסבורג, דרום אפריקה. לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים נמשיך בטיסה לקייפטאון. העברה לבית המלון.
לינה בקייפטאון.
 
יום 2: קייפטאון - הרובע המלאי(Malay Quarter) ‏ - נתיב היין - (Stellenbosch)
את היום נקדיש לקייפטאון עיר שנחשבת בעיני רבים ליפה בעולם. הר השולחן הניצב מעל העיר וצופה אל המפרץ היפהפה של העיר. המרינה של העיר בעלת החנויות הרבות ומקומות הבילוי הופכים את העיר למקום האהוב על תיירים מכל העולם. נעלה לביקור בהר השולחן, ישובים ברכבל לתצפית פנורמית אל קייפטאון והאזור (מותנה במזג האויר). נמשיך לגני הפרלמנט. הרובע המלאי - רובע ייחודי עם מראה צבעוני ומלא חיים. במחצית השנייה של היום נצא ונכיר את עולם היין של סטנלבוש. נגיע לביקור מקסים ביקב באחת מהאחוזות הפרטיות, נוכל לראות, להתרשם ולטעום מן התוצרת המקומית. בתום היום נחזור למלוננו בקייפטאון.
 
יום 3: קייפטאון - כף התקווה הטובה (Cape of Good Hope)
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בכף התקווה הטובה. נגיע עד  נקודת "הקייפ פויינט" בה נפגשים 2 זרמי האוקיינוס, האוקיינוס ההודי והאוקיינוס האטלנטי. ניסע ב"מייל הזהב" בו נשקף נופו של האוקיינוס אל מולו של הר השולחן המרשים עד לפסגת צ'פמן. דרך זו ברובה נחצבה בהר והנופים הנגלים בנסיעה הם מהמרשימים בדרום אפריקה. בהמשך דרכנו בדרך נראה עיירות ציוריות אשר שוכנות במפרצים לאורך הדרך, עד להגעתנו לשמורת הקייפ. נסייר בשמורה המאכלסת זנים רבים של חיות וצמחים. בתום הסיור נחזור בנסיעה לקייפטאון בדרך נעצור לביקור במושבת הפינגווינים השוכנת בחוף בולדרס. בתום היום נחזור למלוננו בקייפטאון.
 
יום 4: נתיב הגנים (Gardenroute) - מערת הנטיפים קנגו(Cango Caves)  - אודסהורן ( (Oudtshoorn
היום ניסע מזרחה לנתיב הגנים המפורסם, הנמצא בחלקו הדרומי של מחוז ווסטרן קייפ (Western Cape). הדרך נמשכת מחופי סטיל ביי (Still Bay) במערב ועד לפלטנברג ביי (Plettenberg Bay) במזרח, ומוליכה את המטייל לחופו של האוקיינוס ההודי ורק מעט פנימה, אל תוך היבשת. את הגבול הצפוני של רצועת החוף היפה יוצרות שרשרות ההרים הגבוהות של אוטֶניקוּאה (Outeniqua) וציציקאמה (Tsitsikamma), המתנשאות לגבהים של 1,000 עד 1,700 מטר. נגיע לאודסהורן הידועה בשם "ירושלים הקטנה" ומשם נצא לסיור נבקר במערת הנטיפים הידועה קנגו, אחת מפלאי הטבע היפים בעולם. המערות נתגלו בשנת 1,780 ונמצאות במתחם הרי סוורצברג בתוך חגורת אבן גיר, אשר רוחבה כ1.5 ק"מ והיא נפרשת לאורך של 16 ק"מ.  נמשיך לביקור בקארו הקטן, אזור חצי מדברי לביקור במרכז גידול יענים, נתרשם מאורח חיי העוף הגדול ביותר בעולם, נצפה במרוץ יענים והנועזים מביננו יוכלו אך לנסות ולרכב על אחד מהיענים. נאכל ארוחת ערב ונמשיך למלוננו ללינה.  לינה באודסהורן.
 
יום 5: חוות קנגו Cango Wildlife Ranch - שייט בלגונת נייזנה Knysna Lagoon
עם בוקר נצא לטיול באזור אודסהורן. נבקר בחוות קנגו. חווה של חיות טרף נדירות כגון: אריה לבן, טיגריס, יגואר, נמרים ועוד... נמשיך בנסיעה אל ליבו של נתיב הגנים והאזור הנחשב ליפה ביותר בנתיב: אזור "נייזנה". בדרכנו ניסע דרך הרי האוטניקואה, ולאורך חופי האוקיאנוס ההודי בואכה נייזנה המוקפת בצמחייה ירוקה. נצא בשייט בשמורת "מיטת הנוצות" ( ,(Featherbedשמורת טבע יפייפיה הצופה על מפרץ מרשים. לעת ערב נגיע לבית המלון ללינה.
לינה בנייזנה.
 
יום 6: מפרץ פלטנברג Plettenberg Bay - יער הצסיסיקמה Tsitsikamma Forest יוהנסבורג
לאחר ארוחת הבוקר נמשיך מזרחה לעיירת נופש השוכנת במפרץ פלטנברג. נמשיך לביקור בשמורת הטבע של יער הצסיסיקאמה, השוכנת לחופי האוקיאנוס ההודי, על שפך נהר הסערות. יער עתיק זה הוא ביתם של עצים רבים המוגנים על ידי המדינה. נטייל בשמורה המרהיבה דרך היער הקסום ולאורך הנופים של הנהר היפה. נמשיך בנסיעתנו ובשעות אחרי הצהריים נגיע לפורט אליזבט, משם נטוס ליוהנסבורג. עם הנחיתה ביוהנסבורג העברה לבית מלון סמוך לשדה התעופה.
 
יום 7: יוהנסבורג - "חלון האלוהים" God's Window)) – שלושת הראנדולים ((Three Rondavels - בורות המזל (Bouke's Luck Potholes) – ממפולנגה (Mpumalanga)
לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל קניון נהר "Blyde River" שהוא הקניון השלישי בגודלו בעולם. לקראת הצהריים נגיע למצפור הידוע בשם "חלון האלוהים". זוהי נקודת תצפית בגובה של כ-1800 מטר שמראה לנו נופים עצרי נשימה של נופים ירוקים. בהמשך, נבקר בבורות המזל של בורקה אשר נוצרו מחלחול המים לסלעים ויצרו בורות ספירליים בעומק של עד 6 מטרים. נמשיך את סיורנו בקניון ונראה גם את שלושת הראנדולים סלעים אשר צורתם מזכירה בקתות עץ. בשעות הערב נגיע למלוננו. לינה באזור.
 
יום 8: ספארי בשמורת קרוגר Kruger National Park))
את היום נקדיש לסיור ברכבים פתוחים בשמורת קרוגר אשר גודלה כגודל מדינת ישראל. שמורת קרוגר היא משמורות הטבע הידועות בעולם. בשמורה נתור אחר חיות בר במרחב המחיה הטבעי שלהם. נקווה לראות  אריות, פילים, באפלו, קרנפים ועוד מהמגוון הרב של חיות הבר הייחודיות לאזור. הסיור בשמורה יערך ברכבי שטח פתוחים לתצפית טובה יותר על חיות הפרא. ארוחת ערב במלון ולינה באזור.
 
ימים 9-10: שמורת קרוגר – מעבר ומפלי לונג תום  (Lone Creek Pass & Falls) – יוהנסבורג – ת"א
לאחר ארוחת הבוקר ניסע מערבה לכיוון יוהנסבורג. ניסע דרך מעבר ההרים לונג תום ונבקר בעיירה סאבי, שם נצפה על מפל לון קריק מהמפלים היפים והמפורסמים בדרום אפריקה. המפל מתנשא לגובה של כ-70 מטר והוא הוכרז כאתר לאומי. נמשיך בנסיעתנו דרך דרכים פנורמיות עם נופים ירוקים יערות ונהרות. לאחר ההגעה ליוהנסבורג (במידה והזמן יאפשר) נצא לסיור הכרות עם העיר הגדולה ובתום הסיור העברה לשדה התעופה לטיסת לילה לת"א בה ננחת למחרת.
 

מספר עסקה - 1040843
האותיות הקטנות
 
 
תוקף העסקה בחודשים פברואר-אפריל (כולל פסח) בהתאם לאופציה שנבחרה ובכפוף לתנאי המימוש המפורטים מטה.

הערות:
 תכנית הטיול הינה תכנית עקרונית, חברת כרמל תיירות תעשה ככל שביכולתה להבטיח את הצלחת הטיול וביקור בכל האתרים המפורטים בתוכנית
 מסלול הטיול עלול להתהפך בהתאם לאילוצים וזמינות הטיסות והמלונות.
 ימי הטיול וסדר הביקורים יכול להשתנות לפי צרכי המדריך והמסלול
 תינוק עד גיל שנתיים בתוספת תשלום מול הספק ומותנה באישורו
 המחיר מותנה ברכישת שוברים בהתאם להרכב הרצוי
 המחיר לא כולל מס עירוני מקומי (התשלום במלון)
 יש להצטייד בדרכון בתוקף ל-6 חודשים ומעלה
 שער המרה הינו על פי דין
 שעות הטיסות נתונות לשינוי
 התשלום מתבצע בשקלים והצגת המחיר במטבע חוץ לצרכי השוואה
 שובר הBaligam יהיה זמין בתום הרכישה תחת 'החשבון שלי'
מספר עסקה - 1040843
מדיניות ביטולים 

המחיר אינו כולל:
 ביטוח רפואי - כבודה והוצאות אישיות
 תוספת לאדם בחדר ליחיד
 הוצאות בעלות אופי אישי: משקאות המוגשים במהלך הארוחות, כביסה, סרטים בתשלום בחדרים ושרותי חדרים
 דמי סבלות או הוצאות אישיות
 כל מה שלא כתוב בתוכנית ו"במחיר כולל"
 טיפ למדריך הישראלי (נהוג לתת $4 ליום טיול לנוסע)

הוראות מימוש:
על מנת להשלים את ההזמנה, יש ליצור קשר עם חברת ''כרמל תיירות'' תוך 24 שעות, מיד עם קבלת הגרופון במייל האישי, בטלפון: 03-549-8144 (שלוחה 2).
מימוש השובר הינו באחריות מחזיק השובר, הזמנה של השירות/ים המופיעים בשובר יש לבצע ישירות אך ורק אצל בית העסק ספק השירות, והינה בכפוף לאישור סופי של ההזמנה על ידי בית העסק בעת מימוש השובר.
ההזמנה הינה על בסיס מקום פנוי בלבד.
בית העסק הנו אחראי בלעדי לאיכות, טיב וטיפול במוצרים ושירותים שפורסמו
 
לתשומת לבך, לאחר רכישת השובר עליך לממשו מול בית העסק על מנת להבטיח כי בית העסק ישריין עבורך את מקומך בטיסה ו/או החופשה.