go_back_alt
פירוט המוצר

טיול מאורגן - דרום אפריקה 9/10 ימים, כולל פסח

דרום אפריקה: טיול מאורגן 9/10 ימים לקייפטאון, הר השולחן, הספארי ועוד, ללא ימים חופשיים, החל מ-$1,749 לאדם

אין לנו כרגע בדיוק את מה שחיפשת
לא לדאוג, יש עוד המון במיוחד בשבילך
לא לדאוג, יש עוד המון במיוחד בשבילך
  • מחיר באליגם 1749 $
  • נקנו 4+
2 טיול מאורגן - דרום אפריקה 9/10 ימים, כולל פסח
3 טיול מאורגן - דרום אפריקה 9/10 ימים, כולל פסח
4 טיול מאורגן - דרום אפריקה 9/10 ימים, כולל פסח
5 טיול מאורגן - דרום אפריקה 9/10 ימים, כולל פסח
6 טיול מאורגן - דרום אפריקה 9/10 ימים, כולל פסח
7 טיול מאורגן - דרום אפריקה 9/10 ימים, כולל פסח
1 טיול מאורגן - דרום אפריקה 9/10 ימים, כולל פסח

טיול מאורגן - דרום אפריקה 9/10 ימים, כולל פסח

דרום אפריקה: טיול מאורגן 9/10 ימים לקייפטאון, הר השולחן, הספארי ועוד, ללא ימים חופשיים, החל מ-$1,749 לאדם
בחרו מהאופציות הבאות
מ- 1,749 $
משוקלל לאדם
נקנו 4+
פג תוקף
טיסות • מלונות • סיורים עם מדריך • ללא ימים חופשיים • כולל פסח
תיאור העסקה
טיול מאורגן בדרום אפריקה כולל ביקור בקייפטאון, מוזיאונים, הר השולחן, שמורת כף התקווה הטובה, מושבת הפינגווינים ועוד.
 
מה החבילה כוללת?
•  טיסות אל על ליוהנסבורג וטיסות פנים: יוהנסבורג-פורט אליזבת'; קייפטאון-יוהנסבורג
•  אוטובוס 
•  מלונות דרגת תיירות ראשונה
•  מדריך טיולים
•  ארוחות בוקר ו-4 ארוחות נוספות
•  אתרים 
•  טיפים לנהג ולמדריך המקומי
 
פרטים על הטיסה שלכם:
חברת תעופה אל על
תל אביב - יוהניסבורג - תל אביב
כולל מזוודה עד 20 ק"ג 
10-18.4
17-25.4
24.4-2.5
8-16.5
15-23.5
5-13.6
12-20.6
19-26.6
הלוך:המראה: 05:55, נחיתה:13:40
חזור:המראה:21:30, נחיתה:07:10
שאר התאריכים:
הלוך: המראה: 22:15  נחיתה: 06:55
חזור: המראה: 21:00 נחיתה: 05:4
שעות הטיסות נתונות לשינוי 
* שעות הטיסות עשויות להשתנות
 
מסלול טיול 9 ימים - עד חודש אפריל:
יום 1: תל אביב - יוהנסבורג
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון לטיסת אל על ישירה ליוהנסבורג (Johanesburg), העיר הגדולה ביותר בדרום אפריקה.
 
יום 2: יוהנסבורג - פורטת אליזבת'
לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים בשדה התעופה, נמשיך בטיסת פנים לפורט אליזבת' (Port Elizabeth), עיר נמל מרכזית על חוף האוקיינוס ההודי. העיר משמשת כשער הכניסה לטיול המאורגן בדרום אפריקה, המדינה המתקדמת והמערבית ביותר מבין מדינות אפריקה אשר לה היסטוריה ותרבות מרתקות ונופי טבע ייחודיים. לאחר הנחיתה, ובהתאם לשעת הטיסה נוכל לשלב סיור פנורמי להכרות ראשונית עם העיר. לינה באזור.
 
יום 3: ספארי בשמורת הפילים אדו ו-Game Drive בשמורה פרטית
את היום נקדיש לספארי בשמורת הטבע הגדולה בדרום אפריקה, הנקראת "שמורת הפילים אדו" (Addo Elephant Park). קרוב לוודאי שנפגוש מקרוב את היונק הגדול בעולם שאוכלוסייתו בשמורת הטבע מונה כמה מאות פרטים. לאחר מכן, נצא ל"גיים דרייב" (Game Drive), הכינוי הפופולארי לטיולי הספארי, ונתחקה אחר עקבותיהם של בעלי החיים הרבים שבאחת השמורות הפרטיות. נחפש אחר "חמשת הגדולים" (Big Five)- היונקים הגדולים והמזוהים ביותר עם הספארי באפריקה: באפלו אפריקאי, פיל, קרנף, אריה ונמר אשר השמורה היא ביתם. בתום הספארי המרתק בג'יפים פתוחים, חוויה פראית שמחברת אותנו לטבע, נחזור אל מלוננו.
 
יום 4: הפארק הלאומי ציציקאמה - נתיב הגנים
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא בנסיעה דרך "נתיב הגנים" (Gaden Route) המפורסם, זהו מסלול התיירות היפה והפופולארי ביותר בדרום אפריקה. נעצור לביקור בשמורת יער ציציקאמה (Tsitsikamma) השוכנת על שפך נהר ובה יער עתיק של עצים מוגנים רבים. נטייל בשמורה היפה והיער הקסום, נראה את העץ העתיק לו היסטוריה של אלף שנים, ונהנה מהנופים של הנהר הנשפך אל האוקיינוס. בתום הביקור בשמורה, נמשיך לפארק הציפורים 'גן עדן' בו נוכל להתרשם ממגוון עצום וססגוני של בעלי הכנף האופיינים לדרום אפריקה.
 
יום 5: נייזנה - הפלגה אל שמורת "מיטת הנוצות"
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לטיול בעיירה נייזנה (Knysna), השוכנת על חוף הים בסמוך לשמורת 'מיטת הנוצות' (Feather Bed). תחילה נבקר בסטודיו אומנות בו נפגוש אמנית מקומית שגם תיקח אותנו לסיור בטאונשיפ (Township), שמן של עיירות המגורים האותנטיות של הקהילה השחורה בדרום אפריקה. נשמע על התפתחות הקהילות בתקופת האפרטהייד ועל חיי היום יום שלהם ובמידה ויתאפשר, נוכל להצטרף לתפילה בכנסייה המקומית, שכולה חגיגה הכוללת שירה וריקודים בסגנון גוספל. בחלקו השני של היום, נצא לשייט במפרץ הקסום של שמורת 'מיטת הנוצות' ונעלה לתצפית על מקום המפגש בו נשפך הנהר לאוקיינוס.
 
יום 6: אודסהורן: חוות יענים - חוות צ'יטה - מערת הנטיפים Cango
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכיוון העיר אודסהורן (Oudtshoorn), המכונה בחיבה "ירושלים הקטנה" בשל עברה היהודי במאה הקודמת. נבקר במערת הנטיפים קנגו (Cango Caves), בה שוררת טמפרטורה קרירה קבועה, ונתרשם משלל זקיפים ונטיפים מרהיבים. נמשיך לביקור מרתק בחוות יענים ונזכה להכיר מקרוב ולשמוע את סיפורו המרתק של הגדול בעופות. נפגוש מקרוב את העוף הגדול ביותר בעולם, אשר "שכח" לעוף, נבין אחת ולתמיד מדוע הוא טומן את ראשו בחול. נמשיך לביקור מרתק לא פחות במרכז לשימור והגנה על בעלי חיים, נפגוש את החתולים המפורסמים של אפריקה, ביניהם צ'יטה - החיה המהירה ביותר. בתום הביקורים ניסע למלוננו.
 
יום 7: דרך היין - קייפטאון
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון נצא בנסיעה לאורך הכבישים הפנורמיים המובילים לקייפטאון, הדרך עוברת בין תופעות גאולוגיות מרשימות האופייניות לפרובינציית הכף המערבית, על פני נופים טבעיים המשולבים בחוות ענק של כרמים ועצי פרי. נעצור לביקור ביקב מקומי ונזכה לטעום את יינות האזור. לאחר מכן נמשיך בנסיעה ונגיע לקייפטאון, אחת הערים היפות בעולם השוכנת בסמוך לכף התקווה הטובה. עם הגעתינו לעיר נצא לתצפית ממנה נוכל להנות מנופי העיר הנפרשים תחתינו כמו ממעוף הציפור.
 
יום 8: קייפטאון - כף התקווה הטובה - מושבת הפינגווינים
את היום נקדיש לכף התקווה הטובה – הנקודה הדרומית ביותר ביבשת אפריקה ונקודת החיבור בין האוקיינוס האטלנטי לאוקיינוס ההודי. נשוט לאורך הכף ונגיע לאי כלבי-הים (מותנה במזג האוויר). ניסע לאורך החופים היפים ב'מייל הזהב' בו נשקף נופו של האוקיינוס על רקע הר השולחן ופסגת צ'פמן. נמשיך בנסיעה היפה ונגיע לשמורת הטבע של הכף, נעלה בפוניקולר למגדלור ונצפה על הנוף המדהים הנשקף ממנו. נסייר בשמורה המאכלסת זנים רבים של צמחים ובעלי חיים וגם נבקר במושבת הפינגווינים השוכנת בחוף בולדרס.
 
יום 9: קייפטאון: הר השולחן - יוהנסבורג
את היום נקדיש לקייפטאון, אחת הערים היפות בעולם. נתחיל בביקור בהר השולחן, אחד משבעת פלאי עולם, אליו נעלה באמצעות רכבל, לתצפית על קייפטאון ועל האזור (תלוי במזג האוויר). נמשיך לאיזור הדאונטאון של קייפטאון ונבקר במוזיאון היהודי ובבית הכנסת, נמשיך בנסיעה דרך שדרות הממשלה ונראה את בית הפרלמנט. בתום הביקור נצא בנסיעה לשדה התעופה של קייפטאון לטיסת פנים ליוהנסבורג. לאחר מכן, נמשיך בטיסת אל על ישירה לתל אביב, בה ננחת ביום שלמחרת.

מסלול טיול 10 ימים - החל מחודש אפריל:
ימים 1: תל אביב - יוהנסבורג - פורט אליזבת'
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון לטיסת אל על ישירה ליוהנסבורג (Johanesburg), העיר הגדולה ביותר בדרום אפריקה. לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים בשדה התעופה, נמשיך בטיסת פנים לפורט אליזבת' (Port Elizabeth), עיר נמל מרכזית על חוף האוקיינוס ההודי. העיר משמשת כשער הכניסה לטיול המאורגן בדרום אפריקה, המדינה המתקדמת והמערבית ביותר מבין מדינות אפריקה אשר לה היסטוריה ותרבות מרתקות ונופי טבע ייחודיים. לאחר הנחיתה, ובהתאם לשעת הטיסה נוכל לשלב סיור פנורמי להכרות ראשונית עם העיר. לינה באזור.

יום 2: ספארי בשמורות טבע
את היום נקדיש לספארי בשמורת הטבע הגדולה בדרום אפריקה, הנקראת "שמורת הפילים אדו" (Addo Elephant Park). קרוב לוודאי שנפגוש מקרוב את היונק הגדול בעולם שאוכלוסייתו בשמורת הטבע מונה כמה מאות פרטים. לאחר מכן, נצא ל"גיים דרייב" (Game Drive), הכינוי הפופולארי לטיולי הספארי, ונתחקה אחר עקבותיהם של בעלי החיים הרבים שבשמורה פרטית סמוכה. נחפש אחר "חמשת הגדולים" (Big Five)- היונקים הגדולים והמזוהים ביותר עם הספארי באפריקה: באפלו אפריקאי, פיל, קרנף, אריה ונמר אשר השמורה היא ביתם. בתום יום עמוס חוויות ובעלי חיים, נשוב למלוננו.

יום 3: הפארק הלאומי ציציקאמה - נתיב הגנים - פארק הקופים
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא בנסיעה דרך "נתיב הגנים" (Gaden Route) המפורסם, זהו מסלול התיירות היפה והפופולארי ביותר בדרום אפריקה. נעצור לביקור בשמורת יער ציציקאמה (Tsitsikamma) השוכנת על שפך נהר ובה יער עתיק של עצים מוגנים רבים. נטייל בשמורה היפה והיער הקסום, ונהנה מהנופים של הנהר הנשפך אל האוקיינוס. בתום הביקור בשמורה, נמשיך לפארק הציפורים 'גן עדן' בו נוכל להתרשם ממגוון עצום וססגוני של בעלי הכנף האופיינים לדרום אפריקה. נבקר בפארק הקופים, הראשון שאיפשר לקופים להיות חופשים. נראה מגגון עצום של מיני קופים. נמשיך למלוננו באיזור.

יום 4: נייזנה - הפלגה אל שמורת "מיטת הנוצות"
לאחר ארוחת הבוקר, נטייל בעיירה נייזנה, לאורך המזח ובאזור המעגן. נעלה על סירה לשייט במפרץ הקסום בדרכינו אל שמורת 'מיטת הנוצות' (Feather Bed). נטפס בקרוניות אל ראש ההר בלב השמורה ונרד בהליכה בשמורה המוקפת צמחייה ירוקה וצופה אל האוקיינוס. בתום הביקור בשמורה ניסע למלוננו באזור.

יום 5: אודסהורן: חוות יענים - חוות צ'יטה - מערת הנטיפים
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכיוון העיר אודסהורן (Oudtshoorn), המכונה בחיבה "ירושלים הקטנה" בשל עברה היהודי במאה הקודמת. נבקר במערת הנטיפים קנגו (Cango Caves), בה שוררת טמפרטורה קרירה קבועה, ונתרשם משלל זקיפים ונטיפים מרהיבים. נמשיך לביקור מרתק בחוות יענים ונזכה להכיר מקרוב ולשמוע את סיפורו המרתק של הגדול בעופות. נפגוש מקרוב את העוף הגדול ביותר בעולם, אשר "שכח" לעוף, נבין אחת ולתמיד מדוע הוא טומן את ראשו בחול. נמשיך לביקור מרתק לא פחות במרכז לשימור והגנה על בעלי חיים, נפגוש את החתולים המפורסמים של אפריקה, ביניהם צ'יטה- החיה המהירה ביותר, ואולי אף יזדמן לנו ללטף אותה מקרוב. בתום הביקורים נשוב למלוננו.

יום 6: הרמנוס וצפייה בלוויתנים
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון נצא בנסיעה לאורך הכבישים הפנורמיים המובילים לקייפטאון, הדרך עוברת בין תופעות גאולוגיות מרשימות האופיניות לפרובינציית הכף המערבית, על פני נופים טבעיים המשולבים בחוות ענק של כרמים ועצי פרי. נעצור בעירייה הרמנוס לצפייה בלוותינים העוברים באיזור בחודשים יוני - אוקטובר. בעלי המזל יוכלו לראות את לוויתן הגבנון הענקי עם הוולדות החולפים באיזור בתקופה זו. לאחר מכן נמשיך בנסיעה ונגיע לקייפטאון, אחת הערים היפות בעולם השוכנת בסמוך לכף התקווה הטובה. עם הגעתינו לעיר נצא לתצפית ממנה נוכל להנות מנופי העיר הנפרשים תחתינו כמו ממעוף הציפור.

יום 7: קייפאטון האי רובינסון וגני קירסנבוש
לאחר ארוחת בוקר נצא אל האי המפורסם בו נכלא נלסון מנדלה במשך 18 שנים. לאחר השייט נסייר בית הכלא ונלמד על החיים בו והמאבק לעצמאות דרום אפריקה. לאחר הסיור המרתק נשוט חזרה אל קייפטאון. נמשיך לסיור בגני - Kirstenbosch, הגנים הבוטניים היפיפיים של קייפטאון. הגנים הבוטניים הלאומיים כוללים מגוון רחב של צמחים מקומיים המאפיינים את דרום אפריקה וייחודיים לאיזור. בגנים יותר מ- 7000 זנים הם ממוקמים בשטחה של שמורת הטבע Cape Floral Kingdom, שהוכרזה כאתר לשימור עולמי של אונסק"ו. 

יום 8: קייפטאון ביקור בכף התקווה הטובה
את היום נקדיש לכף התקווה הטובה – הנקודה הדרומית ביותר ביבשת אפריקה ונקודת החיבור בין האוקיינוס האטלנטי לאוקיינוס ההודי. נשוט לאורך הכף ונגיע לאי כלבי-הים (מותנה במזג האוויר). נחזור לחוף ניסע לאורך החופים היפים ב'מייל הזהב' בו נשקף נופו של האוקיינוס על הרקע של הר השולחן ופסגת צ'פמן. נמשיך בנסיעה היפה ונגיע לשמורת הטבע של הכף, נעלה בפוניקולר למגדלור ונצפה על הנוף המדהים הנשקף ממנו. נסייר בשמורה המאכלסת זנים רבים של צמחים ובעלי חיים וגם נבקר במושבת הפינגווינים השוכנת בחוף בולדרס. לינה בקייפטאון.

יום 9: קייפטאון ביקור בהר השולחן וטיסה ליהונסבורג
את היום נקדיש לקייפטאון, אחת הערים היפות בעולם. נתחיל בביקור בהר השולחן, אחד משבעת פלאי הטבע של תבל, אליו נעלה באמצעות רכבל, לתצפית על קייפטאון ועל האזור (תלוי במזג האוויר). נעבור בבורקאפ, השכונה המפורסמת בעלת הבתים בשלל צבעי הקשת.  בתום הביקור נצא בנסיעה לשדה התעופה של קייפטאון לטיסת פנים ליוהנסבורג. לאחר מכן, נמשיך בטיסת אל על ישירה לתל אביב.

יום 10: נחיתה בתל אביב
נחיתה בתל אביב, עד לטיול הבא.
 
אשת טורס
האותיות הקטנות
תוקף העסקה בחודשים ינואר-יולי (כולל פסח ול"ג בעומר) בהתאם לאופציה שנבחרה ובכפוף לתנאי המימוש המפורטים.
 
המחיר אינו כולל:
• ביטוחים והוצאות אישיות
• סבלות
• טיפים לנותני שירות ולמדריך הישראלי 
 
הערות נוספות:
•תוכנית הטיול מתארת את האתרים בהם נבקר, אך לא את סדר הביקורים או כיוון הנסיע
• המחיר מותנה ברכישת שוברים בהתאם להרכב הרצוי
• יש להצטייד בדרכון בתוקף ל-6 חודשים ומעלה
• שער המרה הינו על פי דין
• שעות הטיסות נתונות לשינוי
• התשלום מתבצע בשקלים והצגת המחיר במטבע חוץ לצרכי השוואה
• שובר ה-Baligam יהיה זמין בתום הרכישה תחת 'החשבון שלי'
מספר עסקה - 1031185
 
הוראות מימוש:
עם סיום ההזמנה ולאחר קבלת השובר במייל יש ליצור קשר עם "אשת טורס" להשלמת ההזמנה בטלפון: 03-7771020, בשעות הפעילות: א'-ה': 08:00-18:00, ימי ו': 08:00-13:00. 
מימוש השובר באחריות מחזיק השובר. הזמנה של השירות/ים המופיעים בשובר יש לבצע ישירות אך ורק מול בית העסק ספק השירות, ובכפוף לאישור סופי של ההזמנה על ידי בית העסק בעת מימוש השובר.
ההזמנה הינה על בסיס מקום פנוי.
בית העסק הנו אחראי בלעדי לאיכות, טיב וטיפול במוצרים ושירותים שפורסמו.
 
לאחר רכישת השובר עליך לממשו מול בית העסק על מנת להבטיח כי בית העסק ישריין עבורך את מקומך בטיסה ו/או החופשה.